Knygų festivalis Vilniuje

Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmuose šiomis dienomis vyksta didžiulis sujudimas. Statomos lentynos, kabinamos iškabos, gręžiamos skylės nuorodoms, stumdomos kėdės, ruošiamos scenos. Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio čia vyks Vilniaus knygų mugė. Jos patalpose, kuriose tilptų beveik trys futbolo aikštės, telpa naujausios knygos iš skirtingų leidyklų ir beveik 70 tūkstančių lankytojų.

Knygų mylėtojai ne tik dėl naujausių knygų ateina į šią šventę. Viena įdomiausių mugės dalių – susitikimai su rašytojais, o taip pat galimybė pabendrauti su jais ir paprašyti autografo. Ir tai ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Knygų mugėje į susitikimus su rašytojais renkasi ir vaikai

Į susitikimą su vaikais knygų mugėje atvyks rašytojai ir iš kitų šalių. Penktadienį apie savo knygą „Burtai šmurtai“ pasakos rašytoja Ida Mlakar iš Slovėnijos. O šeštadienį viešnia iš Latvijos – rašytoja Zane Zusta – pristatys savo knygą „Ūkė Pūkė grįžta namo“. Kai kurių knygų pristatymai virs spektakliais, pavyzdžiui apie Barborą Radvilaitę. Bus ir tokių renginių, kurie kvies susipažinti su Lietuvos filosofu Vydūnu, su kazachų liaudies pasakomis arba jūros ABC.

Nuotraukos iš http://www.vilniausknygumuge.lt 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.