KĄ SKAITYTI? Vilės Vėl knyga „Kaip mes išgarsėjome“

Vienoje klasėje mokosi Diena ir Živilė. Jos yra dvynės. Sesutės greit susidraugauja su nauju klasės mokiniu Mykolu. Jo senelis – girininkas, todėl Mykolas pažįsta visus paukščius ir medžius. Norėdamas įrodyti, kad netuščiai didžiuojasi savo žiniomis, Mykolas prikalbina sesutes leistis į didžiąją ekspediciją. Dabar telieka sužinoti, kaip gi Diena, Živilė ir Mykolas išgarėjo.

Šiuos nuotykius surasite Vilės Vėl knygoje “Kaip mes išgarsėjome“. Knyga pirmą kartą buvo išleista prieš septynerius metus – 2012 metais. Ji pateko į geriausių knygų vaikams penketuką. Leidykla “Sofoklis“ nusprendė šią knygą išleisti dar kartą. Kas patiko ir kas nepatiko šioje knygoje, rubrikoje “Ką skaityti?“ pasakoja dvylikametė Fausta.

Faustai knygoje patiko tikroviškos gyvenimiškos istorijos

KAS PATIKO? Man patiko tikroviškos, gyvenimiškos istorijos. Skaitant apie mokyklą, atrodo, jog ten ir esi. Panašaus amžiaus vaikų istorijos, jų gyvenimai įtraukia. Norisi skaityti ir pažiūrėti, kaip viskas bus toliau. Tuos  gyvenimus įdomu stebėti iš šalies ir galvoti, ar jie panašūs į mano ar draugų. Šioje knygoje galima sužinoti ir istorinių dalykų, ir geografijos. Įdomu skaityti apie Vilniaus vietas, norisi jas pačiai aplankyti. Išgirdau ir negirdėtų dalykų, pavyzdžiui, gėlių pavadinimų. Tai privertė mane internete paieškoti, kaip jos atrodo. Geografija nėra mano mėgstama pamoka, bet čia viskas lengvai paaiškinama, pavyzdžiui, apie ekosistemas. Patiko stiprių charakterių herojai.

KAS NEPATIKO? Man tik nepatiko, kad pasakojimai gretai pasibaigė.

AR REKOMENDUOJI ŠIĄ KNYGĄ? Kitiems rekomenduoju, nes tai gyvenimiškos istorijos. Viskas šioje knygoje kaip gyvenime. Jei nori gyventi taip, kaip šioje knygoje – gyvenk.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.