Pasaulinė gyvūnų diena

Kasmet spalio 4-ą dieną pasaulis mini Pasaulinę gyvūnų dieną

Gyvūnai yra mūsų draugai, pagalbininkai ir šeimos nariai. Jie turi teisę niekada nejausti alkio ir troškulio, baimės, skausmo ir kančios. Pagarba gyvūnams turi būti kiekvienam savaime suprantamas dalykas. Kad to nepamirštumėme, kartą metuose spalio 4-ą dieną visas pasaulis švenčia Pasaulinę gyvūnų dieną.  Agota, Justina, Ignas ir Agnė iš Alytaus „Klausia vaikai“ skaitytojams pasakoja apie savo augintinius.

Agota ir jos Frėja
Nuo tada, kai į mūsų namus atkeliavo Frėja, mūsų namuose niekada nenuobodu. Frėjai – trys metai. Ji nepaprastai graži, dalyvauja šunų parodose. Laimėjo šimtus medalių ir nemažai taurių. Dvi iš jų gavome kartu – dalyvavome jaunųjų vedlių konkursuose Estijoje. Laimėjau pirmą ir trečią vietas. Frėja yra jaunimo ir suaugusiųjų Baltijos čempionė!

Dabar mano šunytė jau tikra mama. Jau net dešimt palikuonių atsivedusi iš viso. Kuo toliau, tuo gražesni šuniukai. Visada atsivesdavo po tris mažylius, bet šįkart atsivedė visus keturis. Trečios vados taip laukiau, kad net naktį atsikėliau ir stebėjau visą gimdymą. Gal pradžia šlykštoka, bet paskui vis tiek nuostabu laikyti rankose šuniukus, kol visi gimsta. Šioje vadoje gimė labai graži patelė Coco, todėl ji pasiliks pas mus. Kai Coco šiek tiek paaugs, aš su ja taip pat važinėsiu į parodas. Mažylė mano geriausia draugė!

Justina ir jos gyvūnai

Justinos šuo Mėta

Aš labai myliu gyvūnus ir turiu jų nemažai. Mano šunytė vardu Mėta, jai 6 metai. Mėta – karališkasis pekinas. Labiausiai jai patinka miegoti ir žaisti. Aš turiu dar du augintinius: šuniuką Marlį ir žiurkėną Lilę. Marlio veislės nežinome, nes jį ir jo šeimą radome prieš 3 metus apleistame

Žiurkėnė Lilė

garaže ir priglaudėme. Lilė (mano sesės Gustės augintinis, bet ją prižiūrime kartu) – Džiungarijos žiurkėnas, taip pat pamestinukas, rastas vasario mėnesį mieste, sniegyne. Vargšelė buvo visa šlapia ir sušalusi.

Ignas ir kačiukas Keksiukas

Igno katinas Keksiukas

Mano augintinis yra kačiukas, vardu Keksiukas. Jam dar tik 3 mėnesiai. Keksiukas labai išdykęs, mėgsta žaisti ir daug miega. Man jį atidavė močiutė iš kaimo. Iš pradžių jis namuose miaukė ir bijojo. Bet paskui apsiprato pas mane gyventi. Keksiukui patinka, kai glostau jam galvą, pilvą ir sprandą.

Agnė ir jos puikusis šnipas Dreikas
Mano šuniukas yra Dreikas. Jis yra juodas su balta linija per vidurį. Dreikas labai mėgsta žaisti, eiti pasivaikščioti, yra labai gudrus ir juokingas. Moka daug triukų ir gudrybių. Dreikas puikus šnipas.

Agnės Dreikas yra puikus šnipas

Jis moka laikytis sutarto plano ir surasti komandos nares. Mano šuniukas labai mėgsta žaisti slėpynių. Jis pasislepia ir laukia, kol jį surasiu. Nors jis dar mažas, bet greitas ir stiprus. Moka užšokti ant baro kėdės ir ant hamako. Dreikas yra pats geriausias šuniukas pasaulyje!

 O jūs taip pat turite augintinį namuose? Papasakokite mums!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.